Sztab WOŚP w Jaśle

Milion złotych od WOŚP dla Jasła!

Milion złotych od WOŚP dla Jasła!

On 12 stycznia, 2017, Posted by , In Finał w Jaśle, With Możliwość komentowania Milion złotych od WOŚP dla Jasła! została wyłączona

Już w najbliższą niedzielę w Jaśle zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.
W tym roku zbieramy dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Przez 24 lata działalności, Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, przekazała jasielskim placówkom medycznym sprzęt o całkowitej wartości 1 045 477,85 zł.

W ostatnim czasie najwięcej sprzętu otrzymał jasielski oddział geriatryczny. Z pieniędzy zebranych podczas XXIII i XXIV Finału przekazano między innymi: dwa kardiomonitory, mobilne podnośniki elektryczne o wartości 107 626, 99 zł. Mamy również informacje, że z pieniędzy zebranych w 2016 roku, nasz oddział pediatrii i alergologii otrzyma kardiomonitor i pulsoksymetr.


Od kilku lat Finał WOŚP w Jaśle organizują wspólnie Młodzieżowy Dom Kultury i Jasielskie Stowarzyszenie „CONSENSUS”. Tegoroczny Finał pod hasłem „Kręcimy się” rozpocznie się na dworcu PKP. O godzinie 13:13 przyjedzie specjalny pociąg relacji Kraków Główny – Jasło. Podróżować pociągiem będzie można w zamian za datek do puszki kwestarskiej. Pociąg na swojej trasie odwiedzi stacje: Tarnów, Gorlice Zagórzany, Biecz i Jasło. Pociąg powita Miejsko-Kolejowa Orkiestra Dęta, na miejscu będzie można coś przekąsić.

Od 14 na rynku będzie można zadbać o swoje zdrowie i urodę, dzięki stanowiskom Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaśle, Mobilnemu centrum treningowo-żywieniowemu „Projekt Zdrowie” oraz siłowni dla kobiet Lady Gym. o 15:30 Na scenie pojawią się cheerleaderki z Lady Gym. O 16 wystąpi zespół Reegeneracja z Ustrzyk Dolnych, na 17:15 zaplanowany jest występ jaślanina, Jarka Czajki. 18:20 to czas pierwszej części koncertu gwiazdy 25 Finału, zespołu Plateau oraz Krzysztofa Kiljańskiego.

Licytacje zaczniemy około godziny 19:15. Do wylicytowania będą bony na kurs prawa jazdy kat. C i kategorii C+E, torty,  oraz wiele innych przedmiotów. O 20:00 rozbłyśnie tradycyjne światełko do nieba. Imprezę zakończy druga część koncertu Krzysztofa Kiljańskiego i Zespołu Plateau.

Gorąco wszystkich zapraszają Młodzieżowy Dom Kultury i Jasielskie Stowarzyszenie „CONSENSUS”.

Comments are closed.